My Blog List

Saturday, January 01, 2011

HERI YA MWAKA MPYA 2011


5 comments:

emu-three said...

Na wewe pia mkuu, heri ya mwaka ana na baraka za mwaka mpya

Innocent said...

Nakushukuru, na wewe pia.

Innocent said...

Nakushukuru, na wewe pia.

SIMON KITURURU said...

Heri ya mwaka Mpya Mkuu!

Peggy Sage EspaƱa said...

THANKS!
This was one of the weaker pages in concept. I simply didn't want to draw the kitchen in the background. So it is mostly darkness.

The previous page turned out pretty weak too, but in concept it was much better. It just didn't turn out perfect. Still, I'm liking it.